Vizitka firmy

Mapa

Halina Kotasová

Adresa: Rakovecká 809
Město: Albrechtice
IČO: 76372821
Tel: +420739633401
www: www.dekoria-style.cz
E-mail: info@dekoria-style.cz

nabídka

Šití na míru a na zakázku - římské rolety, závěsy, ubrousy, potahy na nábytek Ikea, pošjtáře na míru, sedáky na židle, ruční výroba čalouněného nábytku


popis firmy

Jsme největší internetová šicí dílna a obchod s textilními a bytovými dekoracemi. Textilní výrobky šijeme z vlastních kvalitních látek, které jsou prověřeny pro dané použití. Můžeme tak dát záruku za jejich vlastnosti a za vlastnosti celého ušitého výrobku.
Šijeme různé produkty - od stínící techniky a dekorace okna (římské rolety, závěsy, záclony) přes potahy na pohovky a dekorace lůžka až po dekorace stolování a drobné výrobky pro kuchyň. Všechny výrobky se šijí na zakázku, až po zadání objednávky zákazníkem, umožňujeme Vám tak volbu látky, rozměrů nebo jiných úprav. Díky propracovanému systému výroby máme krátké realizační lhůty. Pokud si chcete něco vytvořit sami, máme i prodej látek jako metráže.
Pro Vaši maximální spokojenost a zamezení nedorozumění poskytujeme službu zasílání vzorků látek zdarma. Je to pro ujištění se o vlastnostech látky, barvě a struktuře, před objednáním šití daného výrobku.
Dodáváme rovněž ostatní netextilní bytové dekorace a stolní nádobí, vše jsou netradiční vzory a materiály, které v běžných obchodních sítích nenajdete ! Můžete si tak upravit Váš interiér sami, můžete být originální, nejste omezeni na hromadnou nabídku obchodních řetězců !!
Máte obavu, že změnu nezvládnete sami ? Inspirujte se z našich vzorových aranžmá, dekoračních stylů a katalogů online - vše najdete na našich stánkách www.dekoria-style.cz !