Co je to?

Evropský certifikát důvěryhodnosti firem je projekt pro každého podnikatele, který se chce prokázat svým obchodním partnerům, že v obchodu jsou pro něho nejdůležitější spolehlivost, poctivost a péče o vysoký standard služeb pro zákazníky. Tyto vlastnosti současně tvoří pozitivní image podniku v internetové síti i mimo ní. Proto každý účastník programu obdrží certifikát, který prohlašuje, že předmětná firma se řídí nejvyššími standardy ve spolupráci se zákazníky a obchodními partnery.

Náš projekt již sdružuje několik tisíc firem v České republice.

Co obdržíte?

Mnoho podnikatelů si klade otázku, proč má zůstat členem programu Evropský certifikát důvěryhodnosti firem?

Je mnoho důvodů. Jedním z nich je to, že zákazníci mají větší důvěru k firmám, které vlastní certifikáty kvality. I když zákazníkům není úplně známo, za co daná organizace obdržela certifikát, tak většinou volí firmu, která má ocenění a nikoliv firmu, která žádné certifikáty kvality nevlastní. To je důvod, proč firmy utrácejí obrovské množství peněz za možnost umístit informaci o obdržených oceněních na obalech svých výrobků. Vědí o tom, že je často výnosné utratit určitou částku peněz proto, aby si zákazníci všimli jejich výrobků a zvýšil se tak jejich prodej.

 • Certifikát - je přiznáván Centrem průzkumu firem je jedním u nejznámějších certifikátů na českém trhu, který to umožňuje.

 • Verze PLATINUM certifikátu - „Evropský certifikát důvěryhodnosti firem“ je vyznamenáním označujícím nejvyšší standarty v péči o spolehlivý a poctivý přístup k obchodu.

 • Vizitka Tvé firmy na stránce spolehlivafirma.eu - dává možnost uvádět údaje o Tvém podniku, mimo jiné: popis nabídky, kontaktní údaje, fotografie sídla firmy nebo na příklad realizované objednávky.

 • Logo “Evropského certifikátu důvěryhodnosti firem“ v elektronické verzi - díky němuž můžete získat důvěru zákazníků na internetu.

Co obsahuje startovací balíček?

Každá firma, která se připojuje k projektu, od nás obdrží kurýrní zásilku

  která obsahuje:

 • Certifikát na kvalitním papíru

 • Daňový doklad (faktura)

 • Přihlašovací údaje

Vzor Certifikátu

Kritéria hodnocení firem

V projektu Evropský certifikát důvěryhodnosti firem bereme v úvahu názory zákazníků umístěné na internetu. Našeho projektu Firmy se mohou zúčastnit všechny firmy, na které nejsou negativní názory ohledně jejich činnosti. Názory jsou zjišťovány automaticky prostřednictvím počítačového programu „Analyzátor názorů” a výsledky zjišťování jsou následně v případě potřeby dodatečně kontrolovány ručně.

Pro účast v programu je třeba splnit následující podmínky:

 1. Provozovat legální činnost

 2. Nesmíte mít negativní názory na internetu

 3. Provést platbu za aktivaci vizitky na stránce spolehlivafirma.eu

 4. Používat logo projektu

Kontrola kvality

Otázku spolehlivosti našich členů ve vztahu k jejich obchodním partnerům bereme velmi vážně.

V případě porušení našich základních pravidel kterýmkoliv ze členů programu, automaticky zahajujeme procedury, kterých účelem je vysvětlení zda a do jaké míry došlo k porušení podmínek.

Co je „Analyzátor názorů”?

Je to relativně jednoduchý program, který má jediný cíl, a to vyhledávání negativních recenzí zveřejňovaných na internetu ohledně dané organizace. Ve své činnosti využívá tzv. „Citlivé fráze”, které slouží k identifikaci, zda daný názor je negativní. Tento test je prováděn všem organizacím registrovaným na území České republiky, a je pro ně zcela bezplatný. Všechny náklady testů hradí Centrum průzkumu firem s. r. o.

Firmy, které prošly testem s pozitivním výsledkem, se mají šanci stát členy projektu Evropský certifikát důvěryhodnosti firem.

Připojte se k nám

Můžete obdržet „Evropský certifikát důvěryhodnosti firem”?

Vyplňte formulář a náš konzultant se Vám ihned ozve.

Projekt „Evropský certifikát důvěryhodnosti firem” je provozován a spravován firmou Centrum průzkumu firem s. r. o. se sídlem v Ostravě. Centrum průzkumu firem s. r. o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod číslem C69938. .

Location

Vratimovská 624/11

718 00 Ostrava 18а